JŪS GALITE:

  1. SUTAUPYTI -PIRKTI TIK SAVO POREIKIAMS su 25% NUOLAIDA aukštos kokybės produkciją:  kvepalai,  saugios gamtai ir mums valymo/skalbimo priemonės – ir visa tai 25% pigiau, nei yra nurodytos kainos kataloguose.
  2. UŽSIDIRBTI PAPILDOMAI ARBA TURĖTI  PASTOVIAS PASYVIAS PAJAMAS: 
  • GALITE IR PARDUOTI (BET PARDAVINĖTI NEBŪTINA!!!) (įsigyjate prekes su 25% nuolaida ir jei norite, jas parduodate katalogo kainomis – skirtumas lieka Jūsų kišenėje)
  • BEI DIRBTI VADYBINĮ DARBĄ t.y. norinčius užsidirbti ar sau už savikainą pirkti norinčius asmenis kviečiame jungtis prie Jūsų komandos/tinklo. Lietuva ne riba – galima 24 pasaulio valstybėse gyvenantiems pažįstamiems pasiūlyti jungtis prie Jūsų, o nuo prijungtų pažįstamų pirkimų gauti premiją. Kompanija moka % Jums, nuo Jūsų sukurtos grupės mėnesio apyvartos.
  • ARBA… visa tai kas išvardinta aukščiau daryti KARTU, pagal susiklosčiusią situaciją. Esant tinkamai situacijai – parduodate, prireikia – sau nusiperkate, pažįstate kas nori irgi užsidirbti (pvz. iš kitų miestų/valstybių pažįstamiems pasiūlykite – jie Jums už tai dar ačiū pasakys!) – pasiūlote daryti tą patį (taip kuriasi Jūsų verslas)… Jokių investicijų, planų ar įsipareigojimų! Darbo valandos tokios, kokias patys sau sugalvojate. 

Kaip vyksta visa tai? Darote savo internetinės  parduotuvės, savo puslapio  reklamą pažįstamiems arba nepažįstamiems, o kompanija už atliktą darbą moka Jums premiją ( premija - kiekvieno mėnesio atlyginimas).

Visa tai darau aš, galiu pasidalinti savo patirtimi ir Jums padėti. Galiu būti Jūsų mokytoja.

Miela, maža, kompaktiška jau daugelio pamegta mėginėlių papkytė padės Jums surasti sau patinkantį kvapą, taip pat tai puiki priemonė supažindinti savo pažįstamus su Prouve originaliais kvepalais. 

Mėginėlių papkės sudėtis:

58 kvepalų mėginėliai.

-  Produktų katalogas.

- Verslo plano katalogas.

 

Jei sudomino nors vienas paminėtas punktas, užpildykite anketą ir aš su Jumis susisieksiu:

http://www.prouvekvepalai.lt/25-nuolaida.html

GERIAUSIAS LAIKAS PRADĖTI BUVO VAKAR, GERIAUSIAS LAIKAS YRA DABAR. VEIKITE, PRISIJUNKITE PRIE MANO KOMANDOS. GAUSITE: PAMOKYMUS, PALAIKYMĄ, MOTYVACIJĄ :))) LAUKIU JŪSŲ :)))

25% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai PROUVE produkcijai 25% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.

Please type your full name.

Invalid Input

Invalid email address.

Invalid Input

/ / Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input