Prouve, tai nauja, veržli ir kupina naujų vėjų  MLM kompanija. 2017 metų gegužę įkurta Lenkijoje.

Prouve įkūrėja Katažina Travinska yra patyrusi tinklinio marketingo ( MLM ) srities lyderė. Anksčiau drauge su vyru dirbo jų įkurtoje tinklinio marketingo kompanijoje. Katažina Travinska buvo atsakinga už daugelio produktų kokybę bei patekimą į rinką. Gyvenimas pasisuko kita linkme ir šie žmonės nuo šiol vadovauja dviem skirtingoms kompanijoms.
Prouve, tai kokybės ir kainos santykį palaikanti kompanija. Įkurta moters su charizma. Kiekviena detalė apgalvota taip, jog būtų patogu verslo partneriams – distributoriams ir Prouve klientams. Kompanijos produktai yra kvepalai ir namų valymo produktai. Kvapų paletę sudaro 56 kvapai: 30 moteriškų,20 vyriškų ir 6 molekuliniai- unisex. Visi kvapai yra vienoduose buteliukuose, nėra skirstymo į kategorijas, tai leidžia suprasti jog kvapai yra tiesiog kvapai. Buteliukas, pavadinimas ir firma neįtakoja kvapo. Kvepalus reikia uostyti, jie tiesiog kvepia!

Prouve kompanija bendradarbiauja su patirtį turinčia laboratorija Prancūzijoje, tai „Graco“ kvapų esencijas kurianti kompanija ir skaičiuojanti jau daugiau kaip du šimtus metų bendradarbiavimą su įvairiomis pasaulinio garso firmomis. Prouve kompanija perka kvapų esencijas ir gamina kvepalus, ne kvapųjį vandenį, ne parfumuotą vandenį, ne tualetinį vandenį, o būtent KVEPALUS. Kvepalų kvapas ilgiau išlieka ant kūno odos ar rūbų. Kvepalus sudaro 20% kvapiųjų medžiagų esencijos ir likusi dalis spirito. Atitinkamai kvapųjį vandenį,dažniausiai sutinkamą įprastose kvepalų parduotuvėse, sudaro iki 16 % kvapiųjų medžiagų, spiritas ir distiliuotas vanduo. Parfumuotas vanduo, tualetinis vanduo ir kiti kvapieji kūriniai turi dar mažiau kvapiųjų medžiagų, todėl greitai išsikvepia.
Labai svarbus akcentas yra KAINA. Kadangi tai yra tiesioginė prekyba, kompanija nemoka už parduotuvių išlaikymą, nuomą, pardavėjų atlyginimus, sandėliavimą ir kitas išlaidas, tad produkto kaina yra draugiška ir tinkanti kiekvienam. Ji nesiekia net 10 eurų kataloge, o užsiregistravusiems kompanijoje kaina sumažėja ~ 25%. Visas kompanijos pelnas yra paskirstomas bendradarbiaujantiems partneriams – MUMS ir naujų produktų kūrimui.
Prouve kvepalai yra 50 ml elegantiškuose buteliukuose, moteriški yra su balta etikete, o vyriški su juoda.Kadangi kvapai neskirstomi į jokias kategorijas, nesudaro kompanijai papildomų išlaidų buteliukų ar gražių įpakavimų kūrime, tad kiekvienas klientas turi suprasti, jog moka tik už kvapą buteliuko viduje.
Prouve namų valymo linija yra unikali kokybe ir pritaikyta kiekvieniems namams. Patogūs produktų buteliukai su skirtingais antgaliais įvairioms situacijoms. Visi produktai yra pagaminti su natūraliais eteriniais aliejais. Aliejai neerzina uoslės receptorių ir akių naudojant juos namuose ar kitose įstaigose. Visų produktų kvapas yra švelnus, vos juntamas, tad saugu juos naudoti su vaikais ar įstaigose darbo metu. 
Visi valymo produktai turi ženkliuką „Biodegradable“. Biologiškai skaidžios atliekos – tai atliekų , kurias gali suskaidyti kiti gyvieji organizmai, tipas. Biologinio suyrimo metu mikroorganizmai paverčia medžiagas į anglies dvideginio ir vandens masę. Tai turėtų būti svarbu mums, nes mūsų vaikams nereikės galvoti kaip gyventi su mūsų paliktomis šiukšlėmis. Gyvenk taip, jog po savęs paliktum gėrį savo palikuonims!
Jei Jums nėra svarbu buteliuko išvaizda, jei mylite kvapą, bet ne buteliuką, jei esate neprisirišę prie parduotuvėse esančių kvepalų, ir mėgstate kad kurjeris Jums patogiai produktus pristatytų į namus ar Jūsų darbo vietą, tuomet Prouve kompanija ir šis pasiūlymas Jums!
Užpildykite:

http://www.prouvekvepalai.lt/25-nuolaida.html

informacija, pagalba garantuota.

25% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai PROUVE produkcijai 25% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.

Please type your full name.

Invalid Input

Invalid email address.

Invalid Input

/ / Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input