Niekada nesakyk: NE, NIEKADA, NEDARYSIU. :)) 

 Mano istorija su MLM prasidėjo prieš 24 metus. 

PIRMAS ETAPAS. AMWAY KOMPANIJA. 1997m . Gal planuotai o gal ir ne buvom pakviesti į svečius ir netikėtai atėjo į svečius dar viena viešnia. Kuri pademonstravo stebuklingus valiklius, piešė ant lentos burbuliukus, rašė pinigus.. 

Prisipažinsiu man kirbėjo mintis, kad noriu tų stebuklų pas save namuose, bet visiškai neįdomu buvo uždirbami pinigai. Taip tai buvo Amway kompanija. Visi mes skaičiuojam, logiška, kad kai sužinojau , kad yra dvi kainos, aš norėjau mažesnės. Tik už tai dar reikėjo ir susimokėti, kad ją, tą nuolaidą gauti. Naudojau kelis produktus, tuo metu nebuvo internetinės sistemos ( užsaklnėjo mano sponsorė). Galbūt būčiau naudojus ir daugiau, jeigu būtų buvę daugiau informacijos, o gal tiesiog taip turėjo būti.. Galiausiai Ingrida ( mano sponsorė) išvyko į užsienį ir taip viskas nutrūko.

2005 m gruodį registravausi Amway kompanjoje antrą kartą.  Ir šį kart sakiau : NEDARYSIU :)))  Vėl atėjau dėl produkto  geresne kaina. Tik šį kart buvo trupučiuką kitaip. Ačiū mano aukštesniam sponsoriui, sveikatos jam ir ilgų gyvenimo metų :)). Tai jis man suteikė pirmas pamokas ir sparnus :))) Ir taip nenorėdama nieko daugiau tik produkto, 2007 m išėjau iš tuometinio samdomo darbo - bankinio gyvybės draudimo į MLM, Į Amway kompaniją. 2007 m  pasiekiau 18 %  apie 1200 lt  atlygis per mėnesį atlygis - trijų mažamečių vaikų mamos, dirbančios namuose :)). Labai gerai prisimenu tą momentą, kai pasiėmiau pirmus savo grynus pinigus iš bankomato , išėjau į prekybos centro aikštelę ir norėjos ant jos visu balsu SUŠUKTI:- ŽMONĖS PATIKĖKIT, TAI VEIKIA :)). VISĄ TĄ PASIEKIAU BE ASMENINIŲ PARDAVIMŲ. TURĖJAU PUNSKE ATIDARYTĄ Idv ir buhalterę, kuri tvarkė buhalteriją, buvau pvm mokėtoja.

Taigi tai buvo mano pradžia šioje veikloje. ir matyt buvo pasakytas dar vienas NE :) . nes..

ANTRAS ETAPAS 2010 RUGSĖJO 9 dieną registravausi naujoje FM Group kompanijoje.  Registravaus, nes Amway tinklo plėtimas buvo užstrigęs, produktai iš anglijos rinkos, plūstantys žymiai mažesnėmis kainomis, turkdė dirbti kuriant struktūrą LT rinkoje.

Man buvo neįtikėtinai , kai per dieną registruodavosi po 10 ir daugiau žmonių. 4 mėnesį pasiekiau aukščiausią pirmo marketinginio plano laiptelį- 21%. 900 EURŲ MĖNESINIS ATLYGIS  IR 500 eurų papildoma dovaną pirmą kartą pasiekus šią kvalifikaciją. Tai pasiekiau su visiškai naujais žmonėmis. BE ASMENINIŲ PARDAVIMŲ. Dar po dviejų metų 2012m pasiekta PERLINĖS ORCHIDĖJOS  kvalifikacija 1500 lt  atlygis ir 1000 lt kompanijos dovana- atostogos 10 dienų Palangos " Line". su visom procedūrom ir pilnu maitinimu. Noriu pasakyti didelį ačiū kompanijai, ačiū mano aukštesniems sponsoriams už palaikymą ir pagalbą visada būsiu Jums dėkinga ir minėsiu tik geru žodžiu. Darbuodamasi Fm kompanijoje, vedžiau makiažo pamokas Fm atstovybėje VIlniuje, taip pat rašiau straipsnius apie  ką tik pasirodžiusius kos,ketikos produktus, kuriuos turėjau galimybę išbandyti piprma prieš jiems atsirandant prekyboje.

Kažkada dar labai neseniai sakiau, kad nekeisiu kompanijos, išgyvenama visos krizės, bet pasakiau NEKEISIU IR :))

TREČIAS ETAPAS 2018.01.21 PROUVE kompanija.

Žinojau apie ją dar 2017 vasarą, egzistuojant jai pirmus mėnesius, bet negalvojau, kad tai bus kažkas rimto. Ir esu iš tų , kurie koncentruojas į vieną kompaniją. Jeigu pirmojo savo kompanijos keitimo metu galvojau tik apie save. Antrojo- pagalvojau apie savo žmones, ypač tuos , kurie nori uždirbti, jaučiu atsakomybę  už jų sėkmę. 

Dar neatsimenu , kada esu gavus tiek padėkos žodžių iš žmonių, kurie registruojasi :)). Ypatingai aukšta produkto kokybė. Produktai  netik  yra aukštos kokybė ir dielio veiksmingumo, bet ir tinka net labai jautriems žmonėms, nes neturi asštrių uoslę ir kvėpavimo takus dirginančių kvapų, bet maloniai kvapia. Labai geras kainos ir kokybės santykis.

  Savo veiklą Prouve pradėjau nelaukiant prasidedant naujo mėnesio, tiesa beveik pusė metų buvo išbraukta iš tos veiklos dėl problemų užklupusių vieną iš vaikų.

2018 rugsėjį su trenksmu grįžau ir spalį pasiekiau 18 % kvalifikaciją 5 mėnesĮ veiklos kompanijoje 900 eurų atlygis įskaitant priedą nuo pasaulinės apyvartos. Vėl gi tą padariau BE ASMENINIŲ PARDAVIMŲ IR SU 5 TOLYGIAI AUGAMČIOM ŠAKOM.

 Šiuo metu 15%. "Einu, bet ne bėgu". .Mėgaujuos tuo ką darau, nepamiršdama namų, naminio maisto, duonos tiesa jau nekepu, visa kita - taip :). Turiu laiko įvairiem rankdarbiams, sodui,  gan nemažam daržui, kuriame užsiauginu visas  šeimos naudojamas daržoves.  Mano augintų svogūnų užteko iki sausio pabaigos :) o naudoju beveik kiekvieną dieną. 

  Per visą tą laiką dirbai ir dirbu visažo srityje atlikau ir atlieku makiažus mūsų Pegasus ir Mūza modelių agentūrose  su Prouve kosmetika.

Per visą ta laIką užaugo 3 vaikai, kurie jau suaugę. Mažėliui 19 metų, vyriausiajai 25, birželį šoksime jos vestuves..:) Kuriu savo 2 vaikams grupes po savimi. Be galo patinka motyvuoti žmones, jaučiu malonumą tą darydama.. Tai žymiai maloniau, nei parduoti produktą.. Nors pardavinėjau sėkmingai 5 metus unvesticinį gyvybės draudimą. Visada dirbau tik su viena kompanija. Su ta diena kai pasirašydavau naujoj, su sena baigdavau.. 8 metų įdėtas laikas Fm kompanijoje dar po šiai dienai  duoda pajamas, siprus 12 traukiantis į 15% su gan geru grupės išsidėstymu, nors nuo 2018.01.21 nieko ten nedarau... 

Baigsiu tuo, kad iš prigimties buvau tyli ir bnebendraujanti, net bujanti žodį garsiai pasakyti.. Ištreniravau save pati, stumdama į situacijas kur nežinojau kas manęs laukia...

Krūva perskaitytų motyvuojančių knygų, perklausytų CD, peržiūrėta filmų ir t.t.

MANO CREDO: KĄ DARAI , PADARYK LABAI GERAI, PADARYK GERIAUSIAI, NESILYGIUOK Į KITUS, PRANOK PAČIĄ SAVĄ IR MKYKIS IŠ KIEKVIENO SUTIKTO ŽMOGAUS. DUOK  NEATLYGINTINAI..

PRISIJUNKITE PRIE MANO KOMANDOS, DŽIAUGSIUOSI GALĖDAMA PASIDALINTI SAVO PATIRTIMI.

GERIAUSIAS LAIKAS BUVO VAKAR, BET GERIAUSIAS LAIKAS YRA IR DABAR..;))))

Palikite savo kontaktus ČIA

ARBA skambinkite : +37061441315

 

 

 

 

 

25% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai PROUVE produkcijai 25% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.

Please type your full name.

Invalid Input

Invalid email address.

Invalid Input

/ / Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input